Certyfikat Zaufania Klientów

Certyfikat zaufania klientów

Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie wystawiają jedynie zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług, bądź produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować, usuwać, bądź moderować.

Sprawdź nas na: wasilewski-atelier.honaro.pl

Karol Andruszków
16.02.2016
pozytywna

Korzystałem z usług Łukasza Wasilewskiego póki co tylko jeden raz, ale od tego momentu będę jego stałym klientem. Fryzura bardzo mi się podobała - co najważniejsze - nie tylko zaraz po wyjściu, ale przede wszystkim jakiś czas później (włosy bardzo dobrze się układają i sam jestem je w stanie ułożyć tak jak Łukasz). Może to ważne ale fryzura podobała się również wielu znajomym.

Alicja Puchalska
16.02.2016
pozytywna

Do Łukasz trafiłam z polecenie i jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury. Łukasz to profesjonalista, który świetnie strzyże i trafnie dobiera fryzury.Polecam

Eve Cej
16.02.2016
pozytywna

 Gorąco polecam Pana Łukasza.
Świetne cięcie i kolor włosów. Co więcej włosy po strzyżeniu bardzo dobrze się układają.

PIOMANUS Piotr Purtak Gabinet Fizjoterapii
16.02.2016
pozytywna

 Polecam Łukasza wszystkim, którzy szukają fryzjera z wyobraźnią i takiego który naprawdę wie co robi. Korzystam z jego usług od trzech miesięcy i zawsze wychodzę zadowolony.

Piotr Dobrowolski
16.02.2016
pozytywna

Polecam tą metamorfozę dostępną z kuponu. Genialny fryzjer, który zrobi wszystko co sobie wymyślisz!! Atmosfera bardzo przyjemna.

Zobacz wszystkie opinie naszych klientów

x
Przepraszamy, nastąpił problem połączenia z serwerem. Prosimy spróbować ponownie lub wysłać maila na adres: biuro@atut-kuchnie.pl.